Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Zakończenie Klubu Wiewiórki 23.06.2015 r.

Zakończenie Klubu Wiewiórki

Wraz z końcem roku szkolnego 23 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie realizacji programu edukacyjnego „Klubu Wiewiórki”. Honorowym gościem spotkania był pan Edmund Siwek Kierownik Zarządu PCK w Ostrowie Wielkopolskim. Podsumowania realizacji programu dokonała opiekunka „Klubu Wiewiórka” w przedszkolu Joanna Matysiak. Dzieci zaprezentowały swoją wiedzę na temat zdrowego trybu życia, oraz informacje zdobyte na spotkaniu z ratownikiem medycznym, a także zaśpiewały piosenki o zdrowiu. Następnie pan Edmund Siwek wręczył  nagrody dla dzieci, które od stycznia do czerwca zebrały najwięcej pieczątek od stomatologów za wizy kontrolne. Mamy nadzieję, że to spotkanie zmotywuje wszystkie dzieci do systematycznego dbania o swoje zdrowie.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję