Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Zakończenie Roku 2014/2015 Grupy IV, V, VI, VIII

Grupa IV

Dnia 11 czerwca 2015 r. Starszaki z grupy IV przygotowały dla Rodziców, Dyrekcji Przedszkola oraz przedstawicieli Rady Rodziców przedstawienie z okazji  Pożegnania Przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od „Poloneza”, następnie dzieci zaprezentowały bardzo kolorową i ciekawą „Akademię Pana Kleksa”, a potem w wierszach i piosenkach wspominały cztery lata przedszkolnego życia. Rodzice ze wzruszeniem, oglądali swoje  pociechy  w przepięknych strojach  na scenie.   Były oczywiście olbrzymie owacje,  dużo  radości i wzruszeń.  Dzieci rozstając się z przedszkolem,  obiecały, że będą nas odwiedzać!

Grupa V

Dnia 19. 06. 2013 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku grupy V. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Zaprezentowały też swoje umiejętności związane z językiem angielskim i migowym. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice, przedstawiciele Rady Rodziców i Dyrekcja przedszkola docenili to gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia przedszkola. Po części uroczystej wszyscy goście udali się na poczęstunek, gdzie mogli wspominać wspólne chwile spędzone w przedszkolu. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Grupa VI

16 czerwca w grupie VI odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Z tej okazji dzieci przygotowały występ dla rodziców Przedszkolaki rozpoczęły uroczystość przepięknym Polonezem, zaprezentowały umiejętności gry na instrumentach perkusyjnych podczas instrumentacji Marsza Radetzkiego, a także popisywały się umiejętnościami aktorskimi, wokalnymi i tanecznymi. Podczas uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Niejednemu łezka zakręciła się w oku. Dziękujemy rodzicom za pomoc, zarówno w organizacji imprezy, jak i w ciągu całego roku.

Grupa VIII

We wtorek 23 czerwca 2015 r., przedszkole żegnało  sześciu starszaków z grupy VIII. Po części artystycznej, w której nie zabrakło wspomnień i podziękowań, dzieci odebrały z rąk pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i upominki. Były uśmiechy, uściski, serdeczności, ale też dyplomy „Super Koleżanki i Kolegi” dla młodszych przedszkolaków.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję