Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

„V Ostrowski Dzień Recyklingu” 18.06.2015 r.

„V Ostrowski Dzień Recyklingu”

            W dniu 18 czerwca na „Piaskach – Szczygliczka” zorganizowany został przez Gminę Miasto Ostrów Wielkopolski we współpracy z Zakładem Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. „V Ostrowski Dzień Recyklingu”. Zaproszenie do udziału w tej uroczystości otrzymała pani dyrektor Renata Zielińska, jak również laureaci konkursu „Listy dla Ziemi” wraz z opiekunami.

Nasi laureaci:

Zuzanna Binienda

Justyna Rutkowska

Amelia Sobisiak

Wanessa  Ławniczak

Tomasz Cichosz

Nasi mali artyści wykonali w tym roku w ramach akcji „Listy dla Ziemi”, prace plastyczne pod hasłem „Nie bądź jednorazowy”. Nagrody i gratulacje dzieci odebrały z rąk pani Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję