Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta Yuang Meng 11.06.2015 r.

Wizyta Yuang Meng w grupie IV

Dnia 11 czerwca 2015 r. do naszej grupy zawitała Chinka Yuang Meng z międzynarodowej wymiany studenckiej, która przyjechała do Polski z Singapuru i nie mówi w naszym języku. Jednak dla naszych przedszkolaków to żadna przeszkoda, gdyż mogli porozmawiać z Chinką w języku angielskim, każdy się przywitał, przedstawił, wręczył Meng własnoręcznie wykonaną pracę. Na koniec wizyty wspólnie zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy  nasza ulubioną angielska piosenkę „Hockey Pockey”. Niestety nasza sympatyczna Chinka musiała udać się w kolejna wizytę.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję