Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

W sklepie zoologicznym 29.05.2015 r.

W sklepie zoologicznym

W piątek 29 maja 2015 r. Dzieci z grupy VI wraz z nauczycielami, odwiedzili sklep zoologiczny. Dzieci miały okazję zapoznać się z różnymi gatunkami zwierząt dowiedziały się jak się nimi opiekować. Pani sprzedawczyni pozwoliła dzieciom nakarmić króliki oraz świnki morskie. Bardzo chętnie dzieci obserwowały rybki pływające w akwariach oraz oswojoną papugę. Przedszkolaki obiecały, że zawsze będą troszczyć się o zwierzęta.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję