Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

GRUPA V Dzień Mamy i Taty 26.05.2015 r.

26 maja uroczyście obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Mamy i Taty. Jest to dzień szczególny. Z tej okazji dzieci przygotowały piękne występy dla swoich rodziców. Wszyscy przeżywali uroczystość już od samego rana. Wreszcie do przedszkola zaczęli schodzić się rodzice. Wielka trema, ale występ się udał! Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za drobne upominki a następnie wspólnie usiedli do słodkiego poczęstunku. To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję