Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Spartakiada Przedszkolaków rok 2014/2015

Dnia 30 maja 2015  na obiekcie sportowym KS STAL przy ulicy Kusocińskiego, odbyła się Spartakiada Sportowa Przedszkolaków pod hasłem „Polskę zwiedzamy- Sport uprawiamy”. Defilada rozpoczęła się prezentacją każdego z przedszkoli. Przedszkolacy  mieli okazję sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych, dostosowanych do ich możliwości, a ich wysiłek i zaangażowanie śledziła dopingująca widownia. W rywalizacji wzięli udział również  tatusiowie, którzy z wielkim wysiłkiem przeciągali linę. Niestety, pojedynek zakończył się remisem, gdyż lina nie wytrzymała. Na zakończenie spartakiady wszystkie dzieci otrzymały medale, a w niebo poszybowały kolorowe balony.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję