Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

GRUPA VI Dzień Mamy i Taty 28.05.2015 r.

W czwartek 28 maja dzieci z grupy VI obchodziły Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci przedstawiły etiudę teatralną pt. „Pomóżmy Pani Ziemi” oraz zaprezentowały wiersze i piosenki. Na koniec dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty – kapelusze. Druga część programu były to zabawy z rodzicami, podczas których rodzice mogli przyjemnie, na wesoło spędzić czas. Na zakończenie wszyscy goście usiedli przy słodkim poczęstunku.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję