Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Warsztaty fryzjersko - biologiczne w Zespole Szkół Usługowych 18.05.2015 r.

 

Warsztaty fryzjersko-biologiczne w Zespole Szkół Usługowych.

          W poniedziałek 18 maja dzieci z grupy III uczestniczyły  w  niezwykle interesujących warsztatach zorganizowanych  w  Zespole Szkół Usługowych. Przedszkolacy mogli poczuć się jak prawdziwi uczniowie zasiadając  w szkolnych ławkach i słuchając wykładu na temat profesji fryzjerstwa oraz anatomii człowieka. Zajęcia wzbudziły w dzieciach wielkie zainteresowanie, gdyż dokładnie mogły przyjrzeć się budowie ciała człowieka także przez mikroskop.  Chętne dzieci zasiadły  na fryzjerskim fotelu i poddały się profesjonalnej stylizacji fryzur, inne same próbowały stworzyć fryzurę na główkach treningowych. 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję