Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Cała Polska czyta dzieciom" cd.

„Duszki, stworki i potworki” to tytuł kolejnej książeczki czytanej dzieciom w ramach programu „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Autorka książki- Dorota Gellner w zabawny sposób opowiada jak polubić i zaprzyjaźnić się z duszkami i innymi dziwnymi stworkami. Dzieci słuchały kolejnych wierszyków z uśmiechem na twarzy oraz oglądały oryginalne ilustracje. Zainspirowane głównymi bohaterami po wysłuchaniu wierszy narysowały pobudzając swoją wyobraźnię własne stworki i potworki. 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję