Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Świat lalek'' 16.03.2015 r.

Dnia 16.03.2015r. dzieci z gr IV wraz z nauczycielkami Emilią Torz i Wioletą Skowrońską wybrały się na wystawę pt. "Świat lalek" do Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dzieci mogły obejrzeć kolekcję lalek wypożyczoną w większości z kolekcji Anny Ziembińskiej. Dzieci z zainteresowaniem oglądały każdą z lalek, zadając różne pytania. Najbardziej ciekawiło je to, ile każda z lalek ma lat. Najstarsze egzemplarze lalek były sprzed stu lat. Lalki pochodziły m.in. z Niemiec, Anglii, Afryki. Na zakończenie dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których każde z dziec, z dostępnych materiałów stworzyło swoją lalkę .

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję