Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

"Jedynka dzieciom II Karnawał z piłką" 10.02.2015 r.

W dniu 10.02. w Szkole Podstawowej nr 1 miała miejsce impreza sportowa pod hasłem "Jedynka dzieciom- II Karnawał z piłką".Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy IV.Podczas spotkania dzieci rozwijały swoją sprawność fizyczną biorąc udział w różnego rodzaju zabawach i grach ruchowych.Rywalizowały podczas wyścigów,rzucały do kosza, bez trudu pokonując wszystkie przygotowane konkurencje i świetnie się przy tym bawiąc.Podczas zabawy dzieciom towarzyszyli i dopingowali ich, znani i lubiani ostrowscy sportowcy: koszykarze KS "Stal", koszykarki TS "Ostrovia" oraz piłkarze nożni KS "Centra". Na zakończenie sportowych zmagań, każdy z uczestników otrzymał medal, książeczki, kolorowanki oraz balony. Nagroda główna w postaci tygodniowych ferii zimowych w Borowiance, sponsorowanych przez SP 1  przypadła Wiktorowi Jakubowskiemu.Gratulujemy!

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję