Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

7 edycja programu Mamo, Tato, wolę wodę! 14.01.2015 r.

7 edycja programu „ Mamo, Tato, wolę wodę!”

Drużyna Wodnych Superbohaterów  w naszym przedszkolu!

            W środę 14 stycznia do naszego przedszkola przybyli niesamowici goście,  by przypomnieć dzieciom jak cenna dla naszego zdrowia jest woda. Zdrojek, Zosia i Krzyś podczas wspólnej zabawy zachęcali dzieci do picia wody i przestrzegali przed spożywaniem niezdrowych napojów. Musimy z dumą przyznać, że nasi przedszkolacy posiadają dużą wiedzę na temat wody i mają świadomość tego, iż najlepsza dla zdrowia jest czysta, niegazowana woda. Wszystkie dzieci zostały przyjęte do grona Wodnych Superbohaterów, czego wszystkim serdecznie gratulujemy!

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję