Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Akcja Góra Grosza

Jak co roku nasze przedszkole przystąpiło do akcji "Góra grosza"pod honorowym patronatem Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przynosiły grosiki i wrzucały je do przygotowanych na ten cel skarbonek. Jeden grosz, to niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie. Dzięki takiej ofiarności pomożemy dzieciom z Domów Dziecka. Przyjemnie jest otrzymywać dary, ale jeszcze większą radość sprawia nam dzielenie się tym co mamy z innymi potrzebującymi. Dziękujemy za duże zaangażowanie  w tą  szlachetną akcję.


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję