Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Odwiedziny Pana Policjanta 18.09.2014 r.

Odwiedziny Pana Policjanta

Dnia 18.09.2014r grupę VI odwiedził Pan Policjant, który podczas swojej wizyty opowiedział dzieciom na temat swojej odpowiedzialnej pracy. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, a więc poznały zasady obowiązujące w ruchu drogowym oraz miały okazję zobaczyć, a nawet wsiąść do radiowozu policyjnego. Bardzo dziękujemy Panu Policjantowi za znalezienie czasu i odwiedziny w naszym przedszkolu.


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję