Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta Rzecznika Praw Dziecka 16.09.2014 r.

Wizyta Rzecznika Praw Dziecka w Publicznym Przedszkolu nr 11

W słoneczny wtorek 16 września 2014 r. do przedszkolaków przybył niezwykły gość - Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak. Przedszkolaki w obecności pana Rzecznika, pracowników jego biura, oraz Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pana Jarosława Urbaniaka wspaniale bawiły się na placu zabaw. Zaprosiły nawet przybyłych gości do wspólnej zabawy. Rzecznik rozmawiał z przedszkolakami i odpowiadał na zadawane pytania, przybliżając dzieciom swoją pracę. Na pamiątkę tej wizyty otrzymaliśmy prezent „Prawa Dziecka” w przepięknej oprawie.  My również przygotowaliśmy upominek dla wyjątkowego gościa – pamiątkowy dyplom, na którym umieszczony został rysunek wykonany przez Adama Malechę - wychowanka z grupy VI, przedstawiający zabawę dzieci na naszym placu zabaw. 


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję