Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs "Wiem czym oddycham"

„Wiem, czym oddycham” to konkurs skierowany do lokalnych społeczności i ich mieszkańców, którzy chcą monitorować stan jakości powietrza w swojej okolicy. W ramach akcji firma AVIVA zainstaluje 150 czujników w całej Polsce, aby mieszkańcy wiedzieli, czym oddychają. 100 czujników zostanie zainstalowanych w miejscach, które zdobędą największą liczbę głosów w konkursie oraz 50 czujników w miejscach wybranych przez Komisję konkursową spośród zgłoszonych lokalizacji, aby jak najlepiej uzupełnić ogólnopolską sieć czujników monitorujących powietrze.

W związku z konkursem „Wiem, czym oddycham” i możliwością zamontowania w naszym mieście zewnętrznego czujnika pomiaru jakości powietrza, prosimy o głosowanie na lokalizację wskazaną pod adresem:

https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/acf2f827-cd72-4823-9436-676f7fefd623

Głosować można do dnia 10 grudnia 2017 roku.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję