Szkoła tańca „Bogdan” – Marzec 2019

Dnia 02.03. 2019r. kadra pedagogiczna z Publicznego Przedszkola nr 11 im. „Calineczka” miała możliwość wzięcia udziału w niesamowitym szkoleniu   z nauki tańca dla dzieci w wieku przedszkolnym, które zostało zorganizowane przez  Szkołę Tańca Bogdan.

Szkolenie zostało poprowadzone przez Dr Przemysława Bogdan, nauczyciela Królewskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca w Londynie. Nauczycielki miały możliwość poznać tajniki poznanych stylów tańca, triki choreograficzne i tańczyć układy taneczne, które z pewnością spodobają się dzieciom. Między innymi: Salsa do Despacito, Balet do Szreka, Zoo do Akademii pana Kleksa,  jak również Układ Pizza ze Smurfami. Zabawy                      z tańcem i muzyką, które są przedstawione w atrakcyjnej formie dla dzieci kształtują ich wrażliwość muzyczną i uczą podstaw oraz rozwijają jego pamięć.