Bal Karnawałowy – Luty 2019

W dniach 21-22.02.2019 w Publicznym Przedszkolu nr 11 im ” Calineczka” oraz w Fili Publicznego Przedszkola nr 11 im ” Calineczka ” przy ulicy Grabowskiej odbyły się bale karnawałowe. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, motylki, królewny , pszczółki, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana…. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczając im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.