Przedstawienie pt. ” Pszczółka Maja”

W ramach projektu Moje Przedszkole na Kujawskiej oraz Ostrowskie Maluchy – nowe miejsce wychowania przedszkolnego   w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano przyjazd teatru w celu przedstawienia spektaklu teatralnego.

Dnia 30.09.19 r. do progów przedszkola Calineczka na nasze zaproszenia przyjechały dwie wspaniałe aktorki z  kaliskiego Teatru im. Bogusławskiego. Dzieci miały możliwość zobaczyć prawdziwe przedstawienie teatralne z piękną scenerią w tle pt. „Pszczółka Maja”. Wesoła, energiczna, pełna humoru bajka  o Pszczółce Mai i jej przyjaciołach przeniosła nasze dzieci w zupełnie inny  świat.  Przedszkolaki z wielkim zainteresowanie oglądały spektakl teatralny   i chętnie angażowały się w zadania od głównej bohaterki bajki. Dzieci spędziły wspaniały czas wzbogacając swoją wyobraźnię oraz uśmiechając się przez cały spektakl. Na koniec nagrodziły nasze wspaniałe aktorki ogromnymi brawami.