Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. Rozpoczęciem świętowania  były pyszne lody, które dzieci otrzymały już w poniedziałek, dzień przed zabawą. Zajadały je siedząc na kolorowych kocach przy swoich ogródkach.
W naszym przedszkolu dnia 4.06.2019 r. cały dzień trwała zabawa. Z pomocą Rady Rodziców, rodziców z poszczególnych grup oraz nauczycielek ten dzień przepełniony był radością i uśmiechem.Obfitował w takie atrakcje jak; dmuchane zamki, kolejka elektryczna, zumba, malowanie twarzy, ogromne banki mydlane, a także pyszne smakołyki: wata cukrowa i czekoladowa fontanna z pysznymi owocami. Nie zabrakło również tak uwielbianej przez dzieci pizzy na chrupiącym cieście. Zabawa przebiegała w wesołej atmosferze na placu przedszkolnym, który został pięknie udekorowany ogromnymi cukierkami, lizakami oraz balonami. Na zakończenie dnia każdy przedszkolak otrzymał  niespodziankę-  kolorową figurkę z balonów. Dzień pełen wrażeń szybko się zakończył, ale nasze wspomnienia pozostaną na długo.