Spotkanie sportowe w Szkole Podstawowej nr 1

Dnia 19.02.2020 r. sześciolatki z grupy VII wraz z opiekunami udały się do Szkoły Podstawowej nr 1, aby uczestniczyć tam wraz z innymi starszaki z ostrowskich przedszkoli w zabawach sportowych pod hasłem „Jedynka dzieciom – VII Karnawał z piłką”. Nasze przedszkolaki przebrane w sportowe stroje miały okazję poznawać tajniki zabawy z piłką do koszykówki i nie tylko. Pomagali w tym nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz sportowcy klubów sportowych „BM Slam Stal” i „Ostrovia”.  Najpierw jednak trzeba było rozgrzać się przy muzyce, aby później wykonywać ćwiczenia z piłką indywidualnie i grupowo. Dzieciom z grupy VII zabawa z piłką szła wręcz wyśmienicie! Spotkanie sportowe dostarczyło naszym przedszkolakom wiele radości i pozytywnej energii. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek, kolorowy balon oraz medal. Po zabawie wszyscy zmęczeni lecz zadowoleni wrócili do przedszkola.